Teme i dileme

Brak & Veze
Potpuno anonimno podijelite s drugima svoje bračne tajne ili od drugih potražite savjet o vezama.

Top 500 Contributor
2 Odgovora
gost23 (Gost) objavljeno na 1.12.2011 10:19

Bok. Ovak treba mi pomoc i savjet. Izgubio sam si voljenu osobu jer sam postao u zadnje vrijeme posesivan. i zelim to ispravit i vratiti. jer sam u njoj prvi put zapravo naso pravu prijateljicu i curu koja je bila uvijek uz mene i zeznuo sam. Zelim natrag vratitit tu vezu i pricali smo neki dan rekla je da mozemo poceti od pocetka ali da mi nista ne obecaje. Ja moram napravit tu promjenu i promejniti to na sebi. ali tesko mi je vidjet ju i ne joj dat pusu zagrliti i gledati ju koliko je posebna... Jel ima neko savjet?

Odgovoreno (provjereno) Prihvaćeni odgovor

Top 500 Contributor
2 Odgovora
A gle, puno razgovora, puno razumijevanja... i naravno strpljenja. Moraš joj dati do znanja da misliš iskreno ako si obećao da ćeš se promijeniti, dopusti joj da ima svu slobodu koju želi, prisjest će joj ako misli ozbiljno s tobom. Ako ti je dovoljno stalno to ne bi trebao biti problem. I žene vole poklone, nemoj to zaboraviti ;) Sretno
Top 10 Contributor
69 Odgovora
poradi na sebi..budi svjwestan da ce svaka zena ce pobjeci od posesivnosti glavom bez obzira... da bi vratio njeno povjerenje ona mora vidjeti tvoju promjenu.. sam si sebi dao savjet znas u cemu je problem i readi na njegovu rjesenju.. reci nam kako si zeznuo??
Top 500 Contributor
2 Odgovora

A bzv smo se znali zbog sitnice posvadati i ponekad sam pokazivao svoju nesigurnost malo previse jer je ona nes onak wow!.... i zato sam se bojao da cu je izgubit i evo jesam. Gledajte pokusat cu se potruditi i pokazati joj sta sam spreman i voljan napraviti. Ona je sad onak cudna ali nikad se nesmijem prestat nadati da ce biti bolje a bolno je da vidi to na meni mako bi mi se teret s srca i bol koja me ubija iz dana u dan

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Puno strpljenja kao što rekoh, budi spreman na puno kompromisa i na to da će se ona sigurno inatiti i otežavati stvar. To je ženska priroda, neće biti lako, budi siguran. Ali svaka žena voli kad netko "pleše" oko nje, posebno ako joj ej stalo.... sigurna sam da je. Dobit ćeš ju natrag, ali svaka veza je i borba.... Sretno

Svi odgovori

Top 500 Contributor
2 Odgovora
A gle, puno razgovora, puno razumijevanja... i naravno strpljenja. Moraš joj dati do znanja da misliš iskreno ako si obećao da ćeš se promijeniti, dopusti joj da ima svu slobodu koju želi, prisjest će joj ako misli ozbiljno s tobom. Ako ti je dovoljno stalno to ne bi trebao biti problem. I žene vole poklone, nemoj to zaboraviti ;) Sretno
Top 10 Contributor
69 Odgovora
poradi na sebi..budi svjwestan da ce svaka zena ce pobjeci od posesivnosti glavom bez obzira... da bi vratio njeno povjerenje ona mora vidjeti tvoju promjenu.. sam si sebi dao savjet znas u cemu je problem i readi na njegovu rjesenju.. reci nam kako si zeznuo??
Top 500 Contributor
2 Odgovora

A bzv smo se znali zbog sitnice posvadati i ponekad sam pokazivao svoju nesigurnost malo previse jer je ona nes onak wow!.... i zato sam se bojao da cu je izgubit i evo jesam. Gledajte pokusat cu se potruditi i pokazati joj sta sam spreman i voljan napraviti. Ona je sad onak cudna ali nikad se nesmijem prestat nadati da ce biti bolje a bolno je da vidi to na meni mako bi mi se teret s srca i bol koja me ubija iz dana u dan

Top 10 Contributor
104 Odgovora
Puno strpljenja kao što rekoh, budi spreman na puno kompromisa i na to da će se ona sigurno inatiti i otežavati stvar. To je ženska priroda, neće biti lako, budi siguran. Ali svaka žena voli kad netko "pleše" oko nje, posebno ako joj ej stalo.... sigurna sam da je. Dobit ćeš ju natrag, ali svaka veza je i borba.... Sretno
Top 100 Contributor
5 Odgovora

Ovako. Sa svojim mužem sam već 16 divnih godina. On je moj cijeli svijet. Nosi me kao kap vode na dlanu. Moglo bi se reći da imam sve, ali... ima jedan problem jako je ljubomoran i posesivan. ne odvaja se od mene niti na sekundu. Na početku ti godi takva pažnja, ali s vremenom malo počinje gušiti. I za čas se osjećaš kao da živiš u zlatnom kavezu. Muž i ja smo se skoro rastali radi toga, ali s puno razgovora i razumijevanja i kompromisa ne ide. Ni dan danas nije idealno - ali ruku na srce nije nigdje, pa nastojimo uživati u onom što imamo. 

Top 100 Contributor
6 Odgovora
AAAAAAAAAAA lijepo od tebe....nadam se da to zbilja želiš a ne samo zato što je ona wowwwww.....Čudna je zato što se uvukla sumnja....Fino,lijepo i polagano s njom i uspjeh zajamčen + iznenadi ju ponekad..... :DDDDDD
Top 500 Contributor
1 Odgovora
a koliko ste dugo skupa? si uspio ju povratit? veza treba puno razumijevanja od strane oba partnera i morate jedno drugome pomagati ako se bilotko u vezi osjeca nesigurno. sretno!
Top 10 Contributor
102 Odgovora

Ljubomora i posesivnost zna unistiti svaku vezu....moras imati povjerenja u prvom redu, znati da je volis ali pustiti malo uzde, jer svatko zeli malo prostora u vezi, a ne da se osjeca kako je veza teret i gusenje...prvenstveno, povjerenje. Ako osoba osjeti da je gusis to odmah znaci da menas povjerenja u nju i to boli....

Top 500 Contributor
2 Odgovora
bolje nemoj... prihvati propušteni vlak, i čekaj drugi... zeznuo - si, istina... najbolje što možeš napraviti je - naučiti iz toga nešto za neku buduću vezu... popravljanje ove - nikako ne preporučam, jer će te tim tvojim zezom uvijek držati na nišanu, i to će ti život pretvoriti u pakao... to je moje mišljenje
Top 75 Contributor
8 Odgovora
osobno ne vjerujem bas u krpanje veza ali brakova da.. nekako ipak je u vezi covjek svjestan te izvjesne "slobode2 kojoj se moze okrenuti i otići..ostavlja sebi i partneru razočarenje..u braku je ipak toga vise na kocki..kako vratiti voljenu osobu u braku pitanje je sada??
Top 10 Contributor
55 Odgovora
morat ćeš se puno truditi da vratiš voljenu osobu, spremna na puno promjena na sebi, prelaženja preko riječi zamjerki na neka prošla vrmena....vjeruj da je to jako, jako mukotrpno, dugotrajno, iscrpljujuće i vjeruj NIKADA više ne isto.
Stranica: